Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Hi,I Exist

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeTue Mar 15, 2011 10:54 am

După două ore de stat în trafic în sfărşit ajunsese în faţa uşii ce-i stătea în cale.A pus plictisită mâna pe clanță și a apăsat pășind încet în cameră.Nu era cine știe ce,dar destul de comod pentru ea.A închis ușa cu piciorul așa cum era învățată și a lăsat bagajul să-i cadă din mană,apoi l-a împins cu piciorul sub pat.
Mi-e somnn... mormăi ea și își lăsă corpul să cadă obosit în pat.Nu se așeză bine că deja stomacul îi făcea inventarul prin corp.S-a ridicat leneșă din pat și a intrat în bucătărie.Nici nu știa unde să caute și ce să caute,dar ce mai conta măcar dacă găsea un baton cu ciocolată era bun.Deschise ușa frigiderului și privi înauntru.
Cine ar ține un baton de ciocolată în frigider? întrebă închizând ușa.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:19 pm

Ma plimbam pe holuri , avand o durere de cap aiurea . In cele din urma am intrat intr`o camera ce parea a fi a mea . Interiorul era total diferit , dar puteam sa jur ca aceea era usa mea . Am cascat ochii in jurul meu oarecum speriat .
- Umm... am mormait eu nestiind ce sa fac . Nici nu mai stiam unde stateam .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:36 pm

Mi-e foame! a zis precum un copil mic şi a bătut cu piciorul în parchet.Şi-a trecut adormită mâna peste faţă,apoi şi-a dus-o la stomac.
Mai poţi aştepta şi tu câteva ore. zise privind în jos,apoi îşi duse mâna la gură şi căscă.Intră în cameră cu ochii închişi trântindu-se direct în pat.Avea un sentiment straniu că nu e singură,de la atâtea filme de groază şi când era singură se simţea înconjurată.A deschis brusc ochii şi s-a ridicat încet din pat privindu-l pe băiat.
Şi...tu eşti? întrebă zâmbind uşor chinuit.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 10:40 pm

- Eu ? Confuz ... am spus eu gandindu`ma ce am puturt gresi . Stiam ca era a 4 a camera pe dreapta si ca nu am uitat cum se numara .
- Ma rog, Jung Hee . am spus eu dandu`mi o palma usor in cap . Dupa cateva secunde eram aproape sigur ca stiam de ce nu am nimerit unde trebuia .
- Nu te supara ... Ce etaj e asta ? am intrebat inca ingandurat .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:01 pm

Şi-a dus o mână la gură chicotind uşor,îl ascultă cu atenţie,cum făcea deobicei când vorbea cu o persoană.Nu-i plăcea să dea din cap şi să spună că a înţeles totul,deşi nu a fost atentă.
Încântată domnule confuz..ah,adică scuze vroiam să zic Jung Hee. a dat mecanic din cap,apoi i-a zâmbit larg.
Um...din câte ştiu eu 3,de ce? întrebă clipind des.Se aşeză în pat cu un picior sub ea fără să-l scape din priviri pe băiat.Ştia că nu se prezentase,dar nici nu avea de gând.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:11 pm

- Uff .. Aiurea . Stau la patru . Exact deasupra ta . am spus eu aratand cu degetul in sus .
- In fine .. O sa ma duc acum .. Si scuze ... Ca te`am deranjat . am spus eu intreptandu`mi mana spre clanta .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:32 pm

Îşi puse un deget pe buze şi privi pe tavan inocent.
Deci..tu stai acolo sus?Cute,sper doar că noaptea nu faci gălăgie. zâmbi gingaş şi ridică o sprânceană.
Nu mai stai?Îmi arătai şi mie împrejurimile,îmi ziceai ce e pe aici,cum e şi alte tâmpenii,sunt cam nouă şi nici nu ştiu de capul meu.. auzi sunetul scos de stomac şi strâmbă uşor din nas
Un fast-food deschis non-sop?
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:38 pm

Am chicotit usor auzindu`i ultima intrebare . Am stat cateva secunde pe ganduri , amintindu`mi mai apoi .
- Da .. Ar fi ceva prin zona . am spus eu amintindu`mi ca sunt ceva fast fooduri , un McDonald`s deschis pana tarziu si mai multe restaurante .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:54 pm

Şi ce faci?Stai aici?Cum poţi să stai cănd eu mor de foame?Mişcă-te mergem acolo soldat! s-a prostit precum un copil mic şi l-a împins de la spate dându-l afară din cameră,apoi a închis uşa.
Deci pe unde o luăm boss? întrebă frecându-şi mâinile între ele.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeWed Mar 16, 2011 11:58 pm

- Umm .. in jos , in stanga , tot inainte , dreapta , inainte si tot inainte . am spus eu gandindu`ma sa mergem la Mc Donalds . Vroiam cartofi prajiti .
- Hai don`soara ... Mi`ai zis cum te cheama ? am intrebat eu chiar necunoscandu`i numele . Cat puteam fi de uituc ? De obicei nu mi se intampla asa ceva .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:11 am

A dat din cap la fiecare cuvânt spus de băiat.Nu întelesese mai nimic,încerca să-şi facă un plan în cap ca să înteleagă unde zicea băiatul.A dat negativ din cap căci nu ştia despre ce vorbea.
Daaa!Ţi-am spus,dar ai uitat,adu-ţi aminte. a glumit ea făcând o faţă inocentă de copil mic.
Până iţi aduci tu aminte hai să mergem... a zis ţinându-se cu mâna de stomac.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:16 am

Fata ma puse pe ganduri , facandu`ma sa ma concentrez ca sa imi pot aminti numele sau , dar fara nici un rezultat . Am iesit din cladire , simtind aerul proaspat patrunzand in pieptul meu .
- Cati ani ai ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:49 am

Îl urmă grăbită şi totuşi atentă să nu se îimpiedice şi să cadă,în căzături era chiar foarte expertă.Stătu puţin pe gânduri şi se hotărâ să se prezinte,în fond,nu era chiar aşa de nesimţită.
Désirée... îşi pronunţă numele pe un accent franţuzesc foarte fluent.
...mă numesc,dar îmi poţi zice Rikki. continuă aceasta zâmbind.
Şi..am în jur de 18 ani,tu câţii anişori ai? întrebă copilăresc.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:55 am

- Pai cam 20 de ani . Si ... Cu ce te ocupi ? am intrebat eu observand ca mai avem putin si ajungem la Mc .
- Mai e putin si ajungem . Mancam acolo sau luam la pachet ? am intrebat eu grabind usor pasii .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 1:01 am

Scuză-mă dacă sunt iritabilă sau nesimţită sau cum vrei tu să-mi zici,dar..sunt la un interogatoriu,am omorât pe cineva?Sau sunt la un interviu pentru noua mea carieră? întrebă urmându-l.
Tu crezi că sunt chiar aşa nebună încât să-mi amăn stomacul şi cănd o să ne întoarcem?Normal că mâncăm acolo. zise întinzăndu-şi oasele.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 1:04 am

- Nu ma prea intereseazadaca nu ma placi , dar incercam sa fiu dragut si sa port o conversatie , nu un interogatoriu . am spus eu dupa care am terminat cu vorbitul . Vroiam sa vad cum ar reactiona si ce ar face . Cel mai sigur s`ar bucura si m`ar lasa sa tac .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 9:59 am

Scuzeeee,dar nu sunt obijnuită să răspund la prea multe întrebări... îşi trecu o mână peste faţă într-un mod copilăresc.
Sunt actriţă! zâmbi larg şi începu să ţopăie precum ar juca un şotron,tipic ei când se plictiseşte.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 9:46 pm

Am zambit victorios cand am auzit`o raspunzandu`mi in cele din urma . Am stat cateva secunde pe ganduri , nestiind daca asta insemna ca ar trebui sa tac sau as mai putea vorbi .
- Atunci nu te mai intreb nimic . Spune tu ceva .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 10:27 pm

Să spun eu ceva? întrebă stând uşor copilăresc pe gânduri.
Okei!Cerul e roşu,soarele albastru,iar eu vreau să tac! se prosti ea,apoi fâcu o plecăciune.
Tu urmezi my lord...spune ceva. îl imită putin pe baiat,apoi îi zâmbi larg.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 10:54 pm

- Randul meu ? Pai .. Tu vorbesti ingrozitor de mult , ma enervezi ca nu ma lasi sa tac si ma cheama Cindy Lu . am spus eu niste cuvinte total fara sens ce imi trecu`se rapid prin minte . Am ajuns in fata la Mc . In interior nu era foarta lume , dar suficienta .
- Intram ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeThu Mar 17, 2011 11:19 pm

Hey...dacă eu am minţit în legătură cu chestile pe care le-am spus,înseamnă că şi tu ai minţit,deci ăăăă...sunt tăcută şi te pun mereu să vorbeşti,nu? întrebă uşor confuză.
Oh...şi faza cu Cindy Lu... făcu o pauză dregându-şi vocea.
Îşi duse o mână pe umărul băiatului privindu-l serios.Ştii că mie îmi poţi zice orice,eşti lesbian sau lesbiană? întrebă căt de serios posibil,deşi în sinea sa râdea.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:11 am

Fata isi puse mana pe umarul meu adresandu`mi cea mai tampita intrebare . M`am uitat la ea cu aceeasi seriozitate cu care ma privea si i`am raspuns sec .
- Sunt un lesbian . nici nu eram sigur care din variante o alesesm , dar fie .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:34 am

Îşi luă mâna de pe umărul său.
Şi...mă rog ce e un lesbian? întrebă neştiutoare.
Anyway...nu prea contează,hai că-mi e foame,stomacul meu nu uită aşa uşor şi deja începe să se mănânce singur ca în Chowder. dădu copilăresc şi negativ din cap.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeFri Mar 18, 2011 12:51 am

- Lesbienele sunt fetele ce plac alte fete , iar eu sunt un lesbian . Adica hetero in toata regula . am spus eu incepand sa rad .
- Atunci hai . Fac cinste . am spus eu pasind in interior . Mirosea a cartofi prajti , a hamburgeri si a tot feluri de mancaruri nesanatoase pe care stomacul meu le striga . Ce`i drept , incepeam sa simt cum matele nu imi dadeau pace , dar acum aveam sa mananc .
Back to top Go down
Guest
Guest




Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitimeFri Mar 18, 2011 1:15 am

Am înteles! a dat negativ din cap.Ştia şi ea,dar îi plăcea să se prostească,măcar mai trecea din timp.A intrat dupa băiat ţinându-şi mâinile la spate.
Stai!Cum adică eşti hetero?Deobicei băieţii cute sunt bisexuali sau direct gay... a zis gânditoare.
Back to top Go down
Sponsored content





Hi,I Exist Empty
PostSubject: Re: Hi,I Exist   Hi,I Exist Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hi,I Exist
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: House :: Camere :: Camerele fetelor-
Jump to: