Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Rules~

Go down 
AuthorMessage
Takeru Rin
Admin
Takeru Rin


Posts : 28

Rules~ Empty
PostSubject: Rules~   Rules~ Icon_minitimeSat Mar 12, 2011 12:14 am

1. FIŞA PERSONAJELOR este obligatorie! Fără a fi aceea completată, intrarea în RPG vă este complet interzisă.


2. De asemenea, fişa trebuie completată cu maximă seriozitate, nu acceptăm completări aruncate la nimereală, iar frazele de genul: "Specific mai târziu", "Lenea e prea mare" ş.a.m.d nu sunt permise.

3. Vulgaritatea/perversitatea/relaţiile sexuale sunt acceptate, dar cu o măsură. În caz că se ajung la altfel de scene, descrieţi cenzurat.

4. Fără emoticone în RPG, nu vor mai fi acceptate nici măcar cele japoneze. Stările personajului trebuie descrise, fiecare după propria putere, dar o face.

5. Nu doresc să văd replici scurte, străduiţi-vă să scrieţi minim două rânduri. Se va accepta mai puţin doar atunci când într-adevăr nu mai aveaţi ce descrie, dar mă îndoiesc că vor fi astfel de situaţii.

6. Personajele vor fi reale, nu anime! Ah, de preferabil asian people. Fără emo şi alte creaturi de genul.

7. Sunt permise topic-urile private, dar pentru a fi posibil, acest lucru trebuie specificat la deschiderea topic-ului.
Exemplu: Topic privat pentru X şi Y. [Sau mai multe persoane.]

8. Înainte de a posta într-un topic ce conţine mai multe pagini, uitaţi-vă cel puţin parţial peste desfăşurarea acţiunilor din interior, pentru a nu intra într-un moment nepotrivit sau, se poate întâmpla ca acei useri să nu se mai afle în cameră, spre exemplu, iar tu să nu ştii. Aşadar, atenţie maximă!

9. Nu scrieţi colorat, nu doresc curcubee pe aici. Puteţi folosi bold, italic, strike, underline, dar atât.

10. Fără semnături gigantice, ce pot deforma pagina. În mod normal o semnătură e 450x150, dar asta nu înseamnă că trebuie să respectaţi neapărat dimensiunea asta.

12. Din moment ce v-aţi creat un cont, aş dori să vă văd şi postând, nu vi se întâmplă nimic dacă o faceţi. Conturile inactive vor fi şterse, nu-mi trebuie un milion de membrii să fiu fericită.


Hm, cam astea ar fi regulile, îmi rămâne să vă mai urez NYAPPY POST ♥
Back to top Go down
https://screampleasure.forumotion.net
 
Rules~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Administration :: Rules-
Jump to: