Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Plictiseală la cote maxime ....

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest




Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:40 pm

Suntem într-o lume paralelă care nu vrea să ne lase să plecăăăăăm! spun copilăros batând din palme. Dacă e să ramânem aici eu vreau partea aia! adaug arătând spre un colţ de lângă geam.
Back to top Go down
Guest
Guest




Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:43 pm

Aceasta chicoti ușor la spusele băiatului privindu-l dulce.
-Ce zici dacă ... plecăm de aici? întreabă aceasta zâmbind băgându-și caietul de desen ce era pe bancă în geantă și punând geanta pe umăr. Zâmbea dulce privindu-l pe băiat.
Back to top Go down
Guest
Guest




Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:48 pm

Mă duc la bancă târâindu-mi picioarele, iau cărţile şi le pun în geantă mult mai încet decât vroiam. Îmi pun ghiozdanul pe umărul sântg şi ies din bancă.
Eu sunt gata de acţiune!
Back to top Go down
Guest
Guest




Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 20, 2011 4:51 pm

-Atunci să începem, spuse aceasta cu un aer misterios zâmbind ușor amuzată făcând o mică piruietă ca plecăciune în fața băiatului, apoi se îndreptă cu pași mărunți către ușă, așteptându-l pe băiat lângă aceasta.
Back to top Go down
Sponsored content





Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Plictiseală la cote maxime ....
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: School life :: Săli de clasă-
Jump to: