Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Fresh Air

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 12:12 am

Brusc, simți cum viteza motocicletei se mărește. Nu știa sigur la câți km pe oră, dar știa sigur că era destul de mult.Începu să strige la el să încetinească, dar mai mult ca sigur nu se auzea clar ce spune, așa că tăcu. În schimb, își închise ochii și începu să-l strângă pe băiat foarte tare în brațe, rugându-se să se oprească.
Back to top Go down
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 12:15 am

Am simtit cum fata stranse`se puternic bratele in jurul meu , facandu`ma sa cred ca ii era frica . Am incetinit , mergand aproape regulamentar . In trei minute am ajuns in fata blocului meu si am oprit motorul .
- Unde stai ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 12:18 am

Nu-i venea să creadă că se opriseră, iar atunci, Jung Roo se dădu imediat jos de pe motocicletă. Își dădu casca jos, având ochii aproape roșii. La cât de frică îi fusese, aproape că începuse să plângă. Cam ciudat, dar... așa era ea, ciudată!
Când se întoarse spre bloc și auzi că băiatul stă acolo, își mări ochii și zise tare:
- Aici stau și eu!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 12:21 am

- Perfect ! am strigat eu dandu`mi casca jos . Am coborat urmand`o pe fata inspre intrare .
- La ce etaj ? am intrebat apasand pe butonul liftului , asteptand sa coboare .
- Si ce faci ? Vrei sa mai iesim undeva , te astept sa te schimbi sau preferi sa iesi cu altcineva sau sa ramai in casa .. .? am intrebat ca sa stiu daca ma opresc la mine sau nu .
Back to top Go down
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 12:26 am

- Nu, vreau să mai ies cu tine, răspunse ea simplu, dar sincer, apoi afișă un zâmbet inocent. Stau la trei.
Liftul deja ajunsese, apoi cei doi intrară. Nu dură mult până să ajungă la acel etaj, unde stătea ea. Ciudat era, că la ușa ei, era apă și nu înțelegea de ce. Începuse să se sperie, sigur făcuse vreo prostie.
Deschise la foc automat ușa și când intră în apartament, văzu cum o grămadă de apă se întindea în fața ei, de parcă era Marea Neagră!
- Aoleu, sunt așa proastăăăă!
Își aduse aminte că uitase apa de la baie deschisă când plecase de acasă. Fugi acolo și o opri, dar degeaba, apartamentul era tot ud, inclusiv lucrurile de acolo, pereții... tot!
Back to top Go down
Guest
Guest




Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 22, 2011 9:26 pm

Am zambit in semn de raspuns . Am iesit impreuna cu fata di lift , indreptandu`ne spre usa ei . Era peste tot plin de apa . Intr`un fel imi pare rau , dar in acelasi timp imi venea sa rad .
- Auf ... Daca vroiai sa inoti te duceam la piscina . Nu era cazul sa iti inunzi propria locuinta . am spus eu incercand sa par stresat , abtinandu`ma cu greu sa nu zambesc .
- Ai la cine sa stai intre timp ? am intrebat gandindu`ma ca nu putea sa stea asa .
Back to top Go down
Sponsored content





Fresh Air  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fresh Air    Fresh Air  - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fresh Air
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: City & Others :: Lac-
Jump to: